Yaşam Koçu Eğitimi ICF Onaylı Eğitim

Teacher

Rose

Category

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

Yaşam Koçu Kursları İzmir Runway Kariyer

Koçluk Eğitimi Nedir?

Koçluk, danışan ile danışılanın aynı yolda kararlılıkla yürümesini ifade eder. Bunun yanı sıra koç kişinin istediği performansa ulaşabilmesi için karşısına çıkan engeller ile nasıl baş etmesi gerektiği konusunda danışanını en doğru biçimde yönlendirmelidir. Bunun için de detaylı bir koçluk eğitimi almalıdır. Böylece danışanlar, değişen koşullarda koç yardımı ile daha doğru hamleler yapabilecektir.

Koçluk Eğitimi Ne Kazandırır?

İnsanın, belli bir fikir doğrultusunda odaklanarak düşünmesine yardımcı olan koçluk eğitimlerinde; beden dilini doğru yorumlayabilmek, aktif bir biçimde dinleme yapabilmek, motivasyonu arttırmanın yollarını bulabilmek, doğru zamanda doğru soruları yöneltmek ve güçlü bir koçluk duruşuna sahip olabilmek konularına dair detaylı bilgi verilmektedir. Kariyer Koçluk Eğitimi olarak bizler tüm başlıkları derinlemesine eğitimlerde veriyoruz.

Koçluk, sorunlardaki olay ve kişi ayrımını en iyi biçimde yaparak doğru çözüm yolları sunmak anlamına gelir. Bu neden ile koçluk eğitimi alırken farklı bakış açılarına da sahip olacaksınız. Danışanların; güçlü ve zayıf noktalarını tespit etmek ve bu alanlardaki farkındalığı arttırmak koçluğun olmazsa olmazları içerisinde yer alıyor. Runway Kariyer Meslek , kursiyerlerine sadece bireysel değil aynı zamanda kurumsal hedefleri de okuyabilme ve bu hedefler konusunda danışanlarına yön vereme olanağı tanıyacaktır.

Koçluk Eğitimlerini Kimler Katılmalı?

Koçluk, bir terapi hizmeti olmadığı gibi dert ortaklığı da değildir. Kurumsal ya da bireysel olarak belirlenen hedeflere ulaşma yolunda doğru adımların atılmasında yardımcı bir yol arkadaşı olan koçlar, profesyonel eğitimlerin ardından bu işi yapabilir. Bu alanda kendini geliştirmek isteyen ve kariyerini bu yönde çizmiş olan herkes İzmir koçluk eğitimi hizmetlerinden yararlanabilir. İzmir koçluk eğitimi; liderlikten, yaratıcılık ve duygusal zekaya kadar her konuda birikimlerini sizlerle paylaşmaya hazırdır. Profesyonel bir koç olabilmek için ICF onaylı sertifika sahibi olmanız gerektiğini unutmamanız gerekir.

ICF onaylı sertifika, sizlere sunduğumuz eğitimleri başarılı bir biçimde tamamlamanız halinde kurs sonunda sizlerin olacaktır. Böylece son yılların en gözde ve aranan mesleklerinden biri olan koçluk için yeterli donanıma ve gerekli sertifikaya sahip olabilirsiniz. Eğitimler sonunda; herkesin gördüğüne değil satır aralarına da hakim olan bir bakış açısına sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Our Main Teachers

İngilizce Öğretmeni

Fiyat : Free

Ön Kayıt


Hemen Kayıt Olun!
Eğitim Danışmanlarımız Sizi En Kısa Sürede Arıyacaklar Eğitimle İlgili Detaylı Bilgiyi Alabileceksiniz.
  Bilgileriniz 3. Kişi Yada Kurumlar İle Paylaşılmaz İzinsiz Reklam Mesajı Gönderilmez.
runwaykariyer-egitim-takvimi
Eğitim Bilgi Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın
runwaykariyer-egitim-takvimi
Ön Kayıt Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın