F Klavye Kursu

25-03-2017

30 Saat

/

Home Kurslar

On Parmak F Klavye

On Parmak F Klavye

Teacher

Tahir

Category

Bilgisayar Kursları Kişisel Gelişim

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

On Parmak F Klavye

Bilgisayar klavyesini hızlı ve doğru bir şekilde kullanmak pek çok iş kolunda öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. F klavye eğitimi özellikle kamu sektöründe çalışmak isteyenler için oldukça yararlı olacaktır. On parmak F klavye kursunun başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından MEB onaylı sertifika verilmektedir. İzmir sınırları içerisinde hizmet veren kurumumuz, kariyerinizde emin adımlarla ilerlemeniz için on parmak F klavye kullanım eğitimini siz sunmaktadır.

Hızlı Yazım ve Klavye Kullanımı Nedir

Klavyede hızlı bir şekilde yazmak, bilgisayar ortamına aktarılması gereken belgelerin kısa bir süre içerisinde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır. Kamu dairelerinde F klavye kullanıldığı için bu eğitim de F klavye üzerinden verilmektedir. Eğitim kapsamında, katılımcıların tuşların yerlerini aramadan hızlı ve doğru bir şekilde yazması amaçlanmaktadır. KPSS sınavını da başarıyla geçen katılımcılar, katiplik yapmak için F klavye eğitimi alabilirler.

Hızlı Yazımın Açtığı Kapılar

On parmak F klavye eğitimini tamamlayan kişiler özel sektörde ve kamu sektöründe çok fazla iş imkanına sahip olacaklardır. Katılımcılar veri giriş operatörlüğü gibi işleri yapabileceklerdir. Aynı zamanda gazete, noter ve çeviri bürolarında da bu kişiler için iş fırsatları doğacaktır. Hızlı bir şekilde klavye kullanmak ve doğru bir şekilde yazmak, bilgisayarların yaygınlaştığı bu çağda oldukça gereklidir. Eğitimin sonunda, katılımcıların 1 dakika içerisinde 30-40 kelime yazmaları amaçlanmaktadır. 30-40 kelime seviyesi, hızlı yazma olarak kabul edilir ve kurs başarıyla tamamlanmış olarak sayılır.

On parmak F klavye eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak ve kariyerinizi ileriye taşımak için ilk adımı atmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

F Klavye Eğitimi İçeriği

Bilgisayar karşısında geçirdiğiniz zamanın %90'ını klavyede doğru tuşu arayarak, sadece geri kalan %10 verile girmekle geçirdiğinizi biliyor musunuz? onparmakla zaman kaybını ortadan kaldırıbilir. bilgisayar kullanımınızdaki veriminizi artırabilirsiniz. Bu kursu başarı ile tamamlayan kursiyer;

 1. Stantart (F Türkçe) klavyeyi tanır, çalışma esaslarını kavrar kullanabilme alışkanlığı kazınır.

 2. Bu program sonunda kursiyer klavyeye bakmadan 10 Parmakla dakikada en az 30-40 kelime yazar.

Katiplik Sınavı İçin F Klavye Eğitimi

KPSS sınavına girip 70 ve üzeri puan alan, 35 yaşını aşmamış her adayın bu sınava katılma hakkı vardır.

Ticaret liselerinin kullandığı "DAKTİLOGRAFİ" kitabından seçilen herhangi bir metnin, 3 dakikada en az 90 kelime yazılması gerekmektedir.

Hatasız 90 kelime ve üzeri yazan adaylar, sınavın 1'inci aşamasını geçmiş sayılır. Sıra 2'nci aşamadadır, bu da birebir sözlü mülakattan geçer. Şayet bunda da başarılı olan adaylar artık bir Devlet Memurudur.

Diğer İş İmakanları

Bu bölümü bitiren öğrencilerimiz klâvyenin hızlı kullanımının gerekli olduğu ve halkla ilişkilerin ön plana çıktığı tüm alanlarda, Özel veya Kamu sektöründe iş olanağı sağlar.

 

 • Lise mezunları ve KPSS puanı olanlar için Adliyelerde Devlet Memurluğu şansı
 • Bilgisayar Operatörü
 • Bankalarda Veri Giriş Elemanı
 • Radyoloji Servislerinde Raportörlük
 • Noterler
 • Tercüme Büroları
 • Gazeteler
 • Dizgi Servisleri
 • Eğitim Sektörü: Okullar, Dershaneler, Kurslar vb.

Kurumlarda rahatlıkla iş bulabilirler, Runway Kariyerde On Parmak F Klavye Eğitimi İle En Doğru Tercihi Yapmış Olursunuz.

Our Main Teachers

On Parmak F Klavye Eğitmeni

Fiyat : Free

Kontenjan : 20

Seviye : Bilgisayar Kursu Uzmanlık

Location : Kurum Eğitimi

: Ücretli Eğitim

Ön Kayıt


Hemen Kayıt Olun!
Eğitim Danışmanlarımız Sizi En Kısa Sürede Arıyacaklar Eğitimle İlgili Detaylı Bilgiyi Alabileceksiniz.
  Bilgileriniz 3. Kişi Yada Kurumlar İle Paylaşılmaz İzinsiz Reklam Mesajı Gönderilmez.
runwaykariyer-egitim-takvimi
Eğitim Bilgi Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın
runwaykariyer-egitim-takvimi
Ön Kayıt Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın