Bilgisayar İşletmenlik Kursu

01-04-2017

5 Hafta

/

Home Kurslar

Bilgisayar İşletmenliği

Bilgisayar İşletmenliği

Teacher

Emre

Category

Bilgisayar Kursları

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

İşletmenlik Kursu Eğitim İçeriği

 • Bilgisayar İşletmenliğiTemel bilgisayar eğitiminin verildiği Bilgisayar İşletmenliği kursu, her yaştan insanın ihtiyaç duyabileceği bir eğitimdir. Öğretmenlik, katiplik ve diğer bazı kamu alanlarında çalışmak için Bilgisayar İşletmenliği sertifikasına sahip olmak gerekmektedir. Sağladığımız temel bilgisayar eğitimini başarıyla tamamlayan katılımcılar, MEB onaylı sertifika almaya hak kazanmaktadırlar.

  Temel Bilgisayar Eğitimi

  Bu eğitim, her yaştan insanın katılım sağlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Eğitimin kapsamı içerisinde Microsoft Office programları üzerinde hakimiyet kazanmak vardır. Microsoft Office, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint programları, katılımcılara detaylı bir şekilde açıklanmaktadır. Eğitim kapsamında, bu programlar kullanılarak belge oluşturulmaktadır. Katılımcılar aynı zamanda Microsoft Excel programını kullanarak tablo oluşturmayı da öğrenmektedirler. Microsoft PowerPoint bölümünde ise katılımcıların etkili bir şekilde sunum hazırlamaları desteklenmektedir. Temel bilgisayar eğitimimiz alanında uzman ve eğitimci sertifikasına sahip kişiler tarafından verilmektedir.

  Kimler Temel Bilgisayar Eğitimi Almalıdır

  Devlet memurluğunda çalışmayı kariyer hedefi olarak edinmiş kişilerin, bilgisayar işletmenliği sertifikasına ihtiyacı vardır. Bunun nedeni, günümüzde tüm devlet dairelerinde bilgisayarlı sistemlerin kullanılmasıdır. Daha verimli ve hızlı bir hizmet sunmak için devlet dairelerine alınan memurlarda, bilgisayar kullanım becerileri aranmaktadır. Temel bilgisayar eğitimini başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar MEB onaylı sertifikalarıyla devlet memurluğu için rahatlıkla başvuru yapabilmektedirler.

  Temel bilgisayar eğitimi sadece memur adayları için düşünülmemiştir. Microsoft Office programlarını kullanmayı öğrenmek isteyen herkes bu eğitime katılabilmektedir. Bu şekilde katılımcılar kendi sektörlerinde yeni bir beceri edinerek ilerleyebileceklerdir.

  Bilgisayar İşletmenliği programına dahil olmak ve temel bilgisayar eğitimi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalar

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı İşletmenlik Sertifikası 160 Saat
Öğretmen atamaları, katiplik sınavı başvurusunda ve kamu dairelerinde çalışma için kpss sertifikası ve işletmenlik sertifikası gerekmektedir.

Our Main Teachers

Bilgisayar Teknolojileri

Bilgisayar Teknolojileri

Fiyat : Free

Kontenjan : 20

Seviye : Bilgisayar Kursu

Location : Kurum Eğitimi

: Ücretli Eğitim

Ön Kayıt


Hemen Kayıt Olun!
Eğitim Danışmanlarımız Sizi En Kısa Sürede Arıyacaklar Eğitimle İlgili Detaylı Bilgiyi Alabileceksiniz.
  Bilgileriniz 3. Kişi Yada Kurumlar İle Paylaşılmaz İzinsiz Reklam Mesajı Gönderilmez.
runwaykariyer-egitim-takvimi
Eğitim Bilgi Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın
runwaykariyer-egitim-takvimi
Ön Kayıt Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın