21-04-2017

4 Hafta

/

Home Kurslar

Diksiyon Eğitimi

Diksiyon Eğitimi

Teacher

Ümmühan

Category

Kişisel Gelişim

Course Attendees

Still no participant

Course Reviews

Still no reviews

İzmir Diksiyon Eğitimi

Kelimeleri doğru bir şekilde telaffuz etmek rakiplerinizin arasından sıyrılmanızı kolaylaştırabilir. Yanlış veya hatalı bir şekilde konuşmak, çoğu iş veren için negatif bir etki oluşturmaktadır. Özellikle de insanlarla iletişim kurmanız gereken alanlarda doğru telaffuz sizi için oldukça faydalı olacaktır. Diksiyonunuzu geliştirmek için İzmir’de sunduğumuz Diksiyon Eğitiminden faydalanabilirsiniz.

Doğru Kelimeler Doğru Fırsatlar

Diksiyon eğimi kapsamında katılımcıların kelimeleri doğru bir şekilde seslendirmesine destek olunur. Kelimeleri yutarak konuşanlar veya yanlış yerde vurgu yapanlar çalışma hayatında büyük zorluklarla karşılaşabilirler. Diksiyonun doğru olması insanların gözünde olan itibarınızı arttıracaktır. Etkili hitabet, konuştuğunuz kişilerin sizi dikkatli bir şekilde dinlemesine yardımcı olacaktır. Yüz yüze iletişimi güçlendirmek için doğru kelime telaffuzlarına ihtiyacınız vardır.

Eğitimin Kapsamı ve Özellikleri

Türkiye’nin farklı bölgelerinde kelimelerin farklı söylenme şekilleri vardır. Bu durum diğer diller için de geçerlidir. Yöresel faktörler, zaman içerisinde yerel şivelere dönüşmüştür. Diksiyon eğitimi kapsamında haber spikerlerinin uyguladığı yöntemler sunulmaktadır. Aynı zamanda kelime telaffuzları TDK’nın belirlediği standartlara göre öğretilmektedir. Bu şekilde yerel şivelerden kaynaklanan telaffuz farklılıkları ortadan kaldırılmaktadır. Kelime vurgusu eğitimiyle hitabet gücünüz arttırılmaktadır. Eğitim, diksiyon uzmanları tarafından verilmektedir. Kadromuzda bulunan uzman eğitmenler, doğru bir şekilde konuşmanız ve insanlara hitap etmeniz için size her konuda yardımcı olacaklardır. Aktif egzersizler ve uygulamalar sayesinde kısa bir süre zarfında konuşmanızı açık ve anlaşılır bir hale getirebilirsiniz.

İnsanları Konuşmanızla Etkileyin

Diksiyon eğitimi, insanları konuşmanızla etkilemek için birebirdir. Müşterilerle sıklıkla sözlü iletişim halinde olanlar, tiyatro eğitimi almak isteyenler ya da sadece kelimeleri doğru bir şekilde kullanmak isteyenler bu eğitime katılabilirler. Eğitimin sonunda MEB onaylı sertifika da sağlanmaktadır. Sertifika sayesinde katılımcılar TRT spikerliği gibi diksiyonun gerekli olduğu iş fırsatlarına başvurabilirler. Türkçe’nin doğru bir şekilde telaffuz edilmesi dilin de korunması için oldukça önemlidir. Küresel dünyada yabancı diller, Türkçeyi etkileyebilmektedir. Diksiyon eğitimi alan kişiler kendi ana dillerini etkin bir şekilde kullanabilirler. Bu da rekabet içeren koşullarda öne çıkmanıza yardımcı olabilir.

Diksiyon eğitiminin tarihleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Our Main Teachers

Tıbbi Sekreterlik Eğitimi

Fiyat : Free

Kontenjan : 10

Seviye : Uzmanlık

Location : Kurum Eğitimi

: Ücretli Eğitim

Ön Kayıt


Hemen Kayıt Olun!
Eğitim Danışmanlarımız Sizi En Kısa Sürede Arıyacaklar Eğitimle İlgili Detaylı Bilgiyi Alabileceksiniz.
  Bilgileriniz 3. Kişi Yada Kurumlar İle Paylaşılmaz İzinsiz Reklam Mesajı Gönderilmez.
runwaykariyer-egitim-takvimi
Eğitim Bilgi Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın
runwaykariyer-egitim-takvimi
Ön Kayıt Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın