emre

12 Eylül 2017

Yorum yapılmamış

Home News

İzmir’de Bilgisayar Eğitimi ve İşaret Dili

İzmir’de Bilgisayar Eğitimi ve İşaret Dili

Kusursuz Bir Eğitim Süreci

Profesyonel bir hizmet çatısı altında sizlere birçok farklı alan adına kurslar veriyoruz. Özellikle tüm bu kurs çeşitleri mili eğitim bakanlığı onaylı olarak sunulmakta ve eğitim sonunda bakanlığın atadığı bir okulda sınav yaparak sizleri sertifika sahibi yapmaktayız. Bu da değişik birçok iş kapılarını sizlerin karşısına çıkarmaktadır.

Bilgisayar İşletmenliği Kursu İzmir

Bilgisayar artık her alanda en büyük ihtiyaç olarak ön plana çıkmaktadır. Özel sektör ya da memurluk için bilgisayar işletmenliği eğitimi alarak bu alanda en iyi bilgiye ulaşmak hayatınızı daha kolaylaştırmaktadır. Bu sayede iş olanakları önünüze daha fazla çıkarken aynı zamanda KPSS sınavına girip bilgisayar işletmeni olarak ya da bunun gibi gerekli alanlar için bilgisayar işletmen sertifikası mecburi olarak istenmektedir. Bu eğitimi almak için ise en az ilkokul mezunu olmak ve milli eğitim bakanlığı tarafından onaylı bir yeterlilik sertifikası almak gerekmektedir. Kaliteli bir eğitim süreci içerisinde bilgisayarın ilk başta tüm temel parçaları detaylı bir şekilde gösterilmektedir.

Daha sonra Microsoft Office programları içerisinden WORD, profesyonel bir eğitim süreci bünyesinde öğretilmektedir. Bu sayede iş alanlarında dilekçe yazmak, bir takım dökümanları ya da başvuru formu hazırlama konusunda eğitimler verilmektedir. EXCEL programı içerisinde ise kolay bir şekilde her türlü hesaplama işlemlerini yapmak ve grafik tasarlama eğitimleri bu alanda uzman eğitimciler ışığı altında öğretilmektedir. Bir gün içerisinde her alanda karşılaşabileceğiniz bilgisayar konusundaki tüm zor durumlar karşısında en pratik çözümleri üretebilmeniz noktasında sizlere en doğru ve güçlü bir donanım bilgisi vermekteyiz.

İşaret Dili Eğitimi İzmir

Toplum içerisinde konuşma ve duyma engelli birçok insanımız bulunmaktadır. Onların birçok farklı yerde mağdur olmaması için meslek alanlarının büyük bir çoğunluğundaki insanların bu eğitimi alması büyük bir önem arz etmektedir. Aynı zamanda bu engelli vatandaşlarımızın kendi aralarında ya da çevrelerindeki yeni insanlar ile diyalog kurması adına işaret dili eğitimi olmazsa olmazlar arasındadır. Üstelik özel sektör ya da kamu kuruluşlarında çalışanlar arasında bu evrensel dili bilen kişilerin bulunması bir şarttır. Polisler ya da öğretmenler, mağaza çalışanları ile sağlık görevlileri engelli insanlarla iletişim kurma noktasında bu dili öğrenmeleri çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Kayıt Olun!
Eğitim Danışmanlarımız Sizi En Kısa Sürede Arıyacaklar Eğitimle İlgili Detaylı Bilgiyi Alabileceksiniz.
  Bilgileriniz 3. Kişi Yada Kurumlar İle Paylaşılmaz İzinsiz Reklam Mesajı Gönderilmez.
runwaykariyer-egitim-takvimi
Eğitim Bilgi Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın
runwaykariyer-egitim-takvimi
Ön Kayıt Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın