emre

30 Haziran 2017

1 Yorum

Home Genel

İzmir Muhasebe Kursu Netsis Eğitimleri

Bilgisayarlı Muhasebe Netsis

Bilgisayarlı İşletmeni günümüzde hızla değişen ve ilerleyen teknolojik koşullar doğrultusunda en çok ihtiyaç duyulan meslek gruplarından birisi haline gelmiştir. Kamu kurumlarından özel sektöre kadar birçok alanda Bilgisayarlı muhasebe elemanı ihtiyacı bulunmaktadır.

Sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermek Bilgisayarlı Muhasebe Netsis  alanındaki açıklar için en donanımlı elemanları yetiştirmek üzere hizmet veren kurumumuz, değişen teknolojik ve Bilgisayarlı bilimlerine uygun olarak eğitim vermekte ve kursiyerleri yetiştirmektedir.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

– Kimler Bilgisayarlı muhasebe elemanı olabilir?

Bilgisayarlı muhasebe elemanı olmak için gerekli eğitim ve öğretim hayatının tamamlanmış olması önemli bir kriterdir. Ancak en önemli konu Bilgisayarlı Muhasebe Netsis için yeterlilik sertifikası almış olmak ve bilgisayarlar konusunda yeterli donanıma sahip olmaktır. Kamu kurumlarında artık tüm işlemlerin bilgisayarlar aracılığı ile yapılması ve bilgisayarların düzenli çalışması için gerekli bakımlarının yapılması gerektiği Bilgisayarlı Muhasebe Netsis  alanında eleman ihtiyacı ortaya çıkarmıştır. Kamu kurumlarında işlerin işleyişinde meydana gelebilecek aksaklıkların düzenli bakımlar eşliğinde önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

izmirde netsis kursu muhasebe kursu

Alacağınız Sertifikanız

kurs bitirme belgesi kurs belgesi runway kariyer geçerli sertifika

– Bilgisayarlı muhasebe elemanı olmak için gereken bilgiler nelerdir?

Bilgisayarlı muhasebe elemanı adayı kişilerin öncelikli olarak çok iyi derecede Microsoft Office bilgisinin olması gerekir. Office araçları ile döküman hazırlama, dilekçe yazma, başvuru formu hazırlama gibi bilgilere tamamen hakim olacak ve bunları pratik bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Gerekli yazılım bilgilerinin yanı sıra bilgisayarları en iyi şekilde kullanmayı bilmek de bu meslekte diğer önemli bir kriterdir. Bilgisayarları en iyi şekilde kullanmayı öğrenerek karşılaşabileceğiniz çeşitli sorunlara karşı hızlı çözümler üreterek sorunların kısa sürede giderilmesini sağlayacaksınız.

Eğitimler Mali Müşavir Tarafından verilir Sektöre en uygun olan eğitimi alırsınız, güncel bilgiler ile kaliteli eğitim alır ve sektörde rahatlıkla iş bulabilirsiniz.

One Comment

  • Emel Türkoğlu dedi ki:

    Eğitimler harika Uğur hocadan çok şey öğrendik muhasebe Eğitimi için kesinlikle tavsiye edilebilecek izmir’de Tek kurum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Kayıt Olun!
Eğitim Danışmanlarımız Sizi En Kısa Sürede Arıyacaklar Eğitimle İlgili Detaylı Bilgiyi Alabileceksiniz.
  Bilgileriniz 3. Kişi Yada Kurumlar İle Paylaşılmaz İzinsiz Reklam Mesajı Gönderilmez.
runwaykariyer-egitim-takvimi
Eğitim Bilgi Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın
runwaykariyer-egitim-takvimi
Ön Kayıt Formu
Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arasın